Tundliku kõhu kompleksuuring

155,00 

Kui seedesüsteem streigib, kannatab kogu organism. Ebamugavust võib põhjustada nii liiga kiire kui liiga aeglane seedimine, gaaside kogunemine või sage iiveldus. Tundliku kõhu põhjused võivad olla erinevad, alates seedimiseks vajalike ensüümide puudulikkusega kuni lõpetades stressi pikaajalise toimega. Kompleksuuring sisaldab terviseriski küsimustiku täitmist, kliinilise vere analüüsi ja veresuhkru määramist, neerude,maksa ja kõhunäärme talitluse hindamist, helikobakter-infektsiooni kontrollimist, laktoosi talumatuse proovi ja peensoole koe transglutaminaasi vastase immuunglobuliini määramist gluteeni talumatuse hindamiseks. Uuringu tulemusena saad endale tervisejuhtimise plaani ja soovitused.

Uuring koos kalprotektiini (tundlik seedetrakti põletiku näitaja) määramisega: 170 EUR

Vereanalüüs

https://minu.synlab.ee/proovide-andmine/verevotukohad

Tellimine ja broneerimine

Teenuse tellimisel saad teenuse eest tasuda pangaülekande või krediitkaardiga.
Peale tasumist võtame Sinuga ühendust telefoni teel, et leida Sulle sobiv aeg.
Teenusest loobumisel kuni 48 tundi enne broneeritud visiiti maksame kogu summa tagasi.

Kui tühistamine toimub hiljem, siis tagasimakset teostada pole võimalik. Põhjendatud juhtudel (näiteks haigestumine) lepitakse kokku uus aeg teenusele ilma täiendava tasuta.

Kasutamine

Enne visiiti saadetakse Sulle SMS koos juhistega kuhu ja kuidas tulla ning kuidas toimub analüüside andmine ja visiit. Vajalikud analüüsid teostatakse Sulle sobivas Synlabi verevõtukohas.

Vastused

Analüüside tulemused koos kommentaari ja isikliku terviseplaaniga jõuavad Sinuni 1-2 tööpäeva jooksul. Need laetakse üles Sinu isiklikule kontole HeBA platvormil ("HeBA Tervisetasku")