Sünnimärgiuuring

40,00 

Sünnimärgiuuring aitab kiiresti ja lihtsalt saada hinnangu muret tekitavale sünnimärgile. Sünnimärgi muutused võivad olla esmaseks viiteks nahavähi tekkimisele. Palja silmaga ei ole võimalik aru saada, kas tegemist on healoomuliste või pahaloomuliste muutustega.

Esmane sünnimärgi uuring maksab 40 eurot, iga järgnev sünnimärk 20 eurot.

Sünnimärgiuuring tehakse spetsiaalse kaameraga – dermatoskoobiga. See asetatakse sünnimärgi peale, et saada sobiva suurendusega ülitäpne pilt. Uuringu käigus tehakse pilt 1– 3 sünnimärgist ja tulemused saadetakse hindamiseks kogenud ja spetsiaalse koolituse läbinud nahaarstile. Vastuse saab 3 – 5 tööpäeva jooksul.

Dermtesti suur eelis on see, et Sa ei pea pikalt nahaarsti järjekorras ootama, et oma murele esmast tagasisidet saada.

Tellimine ja broneerimine

Teenuse tellimisel saad teenuse eest tasuda pangaülekande või krediitkaardiga
Tellimuse kinnitamisel saad valida, kas soovid tasuda pangaülekandega või kasutada oma tervisekindlustust. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse Sind broneerima sobivat aega vereanalüüsi andmiseks HeBA kliinikus (Veerenni 38, Tallinn).

Samuti saadetakse Sulle ettemaksuarve. Teenuse lõplik kinnitamine toimub pärast ettemaksuarve tasumist.

Teenusest on võimalik loobuda kuni 48 tundi enne broneeritud külastust – siis tagastame kogu makstud summa. Kui tühistamine toimub hiljem, siis tagasimakset teostada pole võimalik. Põhjendatud juhtudel (näiteks haigestumine) lepitakse kokku uus aeg teenuse kasutamiseks ilma täiendava tasuta.

Kasutamine

Enne visiiti saadetakse Sulle email koos juhistega kuhu ja kuidas tulla ning kuidas toimub külastus ning vere andmine.