Mikrobioomi määramine ja dieedi koostamine

180,00 

Kategooria:

Mikrobioom on soolestikus elavate mikroorganismide ökosüsteem. Igal liigil on koosluses oma funktsioonid ning vastavalt sellele võib neid tinglikult jagada “kasulikeks” ja “kahjulikeks” bakteriteks. Muutused mikrobioomi koostises ja mitmekesisuses on seotud mitmesuguste sagedaselt esinevate autoimmuun- jt haigustega nagu allergiad, ülekaal, seedetrakti haigused (ärritunud soolesündroom), südame- ja veresoonkonna haigused, diabeet, reumatoidartriit jpm. Muutused mikrobioomi koostises ja mitmekesisuses on seotud mitmesuguste sagedaselt esinevate autoimmuun- jt haigustega nagu allergiad, ülekaal, seedetrakti haigused (ärritunud soolesündroom), südame- ja veresoonkonna haigused, diabeet, reumatoidartriit jpm. Mikrobioomi määramisega saab juhised spetsiifilise dieedi koostamiseks, mis aitab toetada kasulikke baktereid ja pärssida kahjulike bakterite kasvu.

Tellimine ja broneerimine

Teenuse tellimisel saad teenuse eest tasuda pangaülekande või krediitkaardiga
Peale tasumist suunatakse Sind broneerima, kus saad valida sobiva aja tasumisest alates 2 (kahe) nädala pärast või ka hiljem. NB! Broneerimisel tuleb kindlasti märkida tellimuse number!)

Teenusest loobumisel kuni 48 tundi enne broneeritud visiiti maksame kogu summa tagasi.
Kui tühistamine toimub hiljem, siis tagasimakset teostada pole võimalik. Põhjendatud juhtudel (näiteks haigestumine) lepitakse kokku uus aeg teenusele ilma täiendava tasuta.

Kasutamine

Enne visiiti saadetakse Sulle SMS koos juhistega kuhu ja kuidas tulla ning kuidas toimub vere andmine ja visiit.

Vastused

Analüüside tulemused koos kommentaari ja isikliku terviseplaaniga jõuavad Sinuni 1-2 tööpäeva jooksul. Need laetakse üles Sinu isiklikule kontole HeBA platvormil ("HeBA Tervisetasku")