Kilpnäärme tervisekontroll

75,00 

Kilpnääre on kaelal asuv liblikakujuline hormooni tootev nääre, mis on meie keha ainevahetuse kõige olulisem reguleerija. Kilpnääre võib erinevatel põhjustel toota hormooni liiga palju. Kui Sinu lähisugulastel on olnud kilpnäärme haigusi, Sul on pikalt püsinud emotsionaalne või füüsiline stress, tunned end väsinult ja masendunult või vastupidi – liigselt ärritunult, süda puperdab, käed kipuvad värisema – mõttekas on kontrollida kilpnäärme tegevust.

Kilpnäärmega seotud peamiste terviseriskide kaardistamiseks sobib järgnevate analüüside ja protseduuridega tervisekontroll:

  1. Põhjalik terviseriskide küsimustik
  2. Analüüsid:
    • Vererasvad (üldkolesterool, “hea” ja “halb” kolesterool, triglütseriidid)
    • Kilpnäärme hormoonid (TSH, fT4, fT3)
    • Kilpnäärme koe vastaste antikehade määramine (TPO-AK)

Tervisekontrolli tulemusena saad endale personaalse tervisejuhtimise plaani ja arsti soovitused.

Tellimine ja broneerimine

Teenuse tellimisel saad teenuse eest tasuda pangaülekande või krediitkaardiga
Tellimuse kinnitamisel saad valida, kas soovid tasuda pangaülekandega või kasutada oma tervisekindlustust. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse Sind broneerima sobivat aega vereanalüüsi andmiseks HeBA kliinikus (Veerenni 38, Tallinn).

Samuti saadetakse Sulle ettemaksuarve. Teenuse lõplik kinnitamine toimub pärast ettemaksuarve tasumist.

Teenusest on võimalik loobuda kuni 48 tundi enne broneeritud külastust – siis tagastame kogu makstud summa. Kui tühistamine toimub hiljem, siis tagasimakset teostada pole võimalik. Põhjendatud juhtudel (näiteks haigestumine) lepitakse kokku uus aeg teenuse kasutamiseks ilma täiendava tasuta.

Kasutamine

Enne visiiti saadetakse Sulle email koos juhistega kuhu ja kuidas tulla ning kuidas toimub külastus ning vere andmine.

Vastused

Analüüside tulemused koos arsti kommentaari ja isiklike tervisesoovitustega jõuavad Sinuni 1-2 tööpäeva jooksul. Need laetakse üles Sinu isiklikule kontole HeBA platvormil ("HeBA Tervisetasku")