Soodushind!

Alkoholi mõju kiirhinnang

74,00 

Vereanalüüsil põhinev kiire hinnang, kas organismis on märke alkoholi kahjulikest mõjudest. Tulemuste tõlgendus koos arsti soovitustega.

Liigne alkoholi tarvitamine võib mõjutada paljusid olulisi organeid nagu aju ja maks, põhjustades tõsiseid haigusi nagu maksatsirroos ja pankreatiit. Pikaajalist alkoholi mõju seostatakse ka südameprobleemide, kõrge vererõhu ja teatud vähivormide esinemise sagenemisega.

Oma tervise jälgimiseks aitab lihtne vereanalüüs saada kiirelt esmase hinnangu, kas organismis on märke alkoholi kahjulikest mõjudest ning vajadusel konsulteerida arstiga või planeerida põhjalikum uuring, et välistada või varakult avastada haigused.

Alkoholi mõju kiirhinnang tehakse vereanalüüsist viie põhilise markeri põhjal:

    • 5-osaline hemogramm (vererakkude seisundi, hapniku transpordivõimekuse, vedeliku tasakaalu ning immuunsüsteemi ja põletikulise seisundi hindamiseks)
    • gamma-glutamüüli transferaas e. GGT (maksa-, sapipõie või pankrease kahjustuse ning pankreatiidi, maksa ja kõhunäärme kasvajate ohu hindamiseks)
    • aspartaadi aminotransferaas e. ASAT (maksakahjustuse ning hepatiidi või sapikivide ohu hindamiseks)
    • alaniini aminotransferaas e. ALAT (võimaliku maksakahjustuse hindamiseks koos ASAT analüüsiga)
    • Süsivesikdefitsiitne transferriin (hiljutise või käimasolevae alkoholi tarvitamise kahjuliku mõju või ka karskluse hindamiseks)

Kiirhinnangu tulemusena saad endale tulemuste tõlgenduse ja individuaalsed arsti soovitused.

Soovi korral on võimalik analüüsile lisaks valida õe või arsti konsultatsioon ning vajadusel ka põhjalikum alkoholimõju hindamine.

Tellimine ja broneerimine

Teenuse tellimisel saad teenuse eest tasuda pangaülekande või krediitkaardiga
Tellimuse kinnitamisel saad valida, kas soovid tasuda pangaülekandega või kasutada oma tervisekindlustust. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse Sind broneerima sobivat aega vereanalüüsi andmiseks HeBA kliinikus (Veerenni 38, Tallinn).

Samuti saadetakse Sulle ettemaksuarve. Teenuse lõplik kinnitamine toimub pärast ettemaksuarve tasumist.

Teenusest on võimalik loobuda kuni 48 tundi enne broneeritud külastust – siis tagastame kogu makstud summa. Kui tühistamine toimub hiljem, siis tagasimakset teostada pole võimalik.
Põhjendatud juhtudel (näiteks haigestumine) lepitakse kokku uus aeg teenuse kasutamiseks ilma täiendava tasuta.

Kasutamine

Enne visiiti saadetakse Sulle email koos juhistega kuhu ja kuidas tulla ning kuidas toimub külastus ning vere andmine.

Vastused

Analüüside tulemused koos arsti kommentaari ja isiklike tervisesoovitustega jõuavad Sinuni 1-2 tööpäeva jooksul. Need laetakse üles Sinu isiklikule kontole HeBA platvormil ("HeBA Tervisetasku")

Sulle võib meeldida ka…