Tervis 60+

99,00 

Vanuse lisandudes tekivad organismis mitmed muutused – hormonaalsed nihke, ainevahetuse muutus jpt. Organite (nt neerud) töö aeglustub ning kipuvad tekkima kroonilised haigused, mis nõuavad ravimite tarvitamist. Ravimite, aga eriti nende kombinatsioonide kõrvalmõjudena võib muutuda isu, janutunne võib väheneda, sageli kaasneb kõhukinnisus, nõrkus. Terviseprobleeme ja kehamuutusi (veetustumine, luu- ja lihasmassi vähenemine ning keharasva suurenemine, eriti vööpiirkonnas) võivad põhjustada toidu imendumise ja omastamise muutused vanemas eas, aga ka elustiili ja toitumise tegurid.

Eaga seotud muudatuste kontrollimiseks ja peamiste terviseriskide kaardistamiseks sobib suurepäraselt järgnevate analüüsidega tervisekontroll:

  • Vere üldnäitajad (5-osalise hemogramm, veresuhkur, üldvalk) 
  • Maksatervis (AST, ALT, ALP) 
  • Vitamiinid ja mikroelemendid (B12-vitamiin, D-vitamiin, kaltsium, naatrium, kaalium)
  • Neerude tervis (kreatiniin) 
  • Uriini ribaanalüüs

Uuringu tulemusena saad endale tervisejuhtimise plaani ja arsti soovitused.

Tellimine ja broneerimine

Tellimuse kinnitamisel saad valida, kas soovid tasuda pangaülekandega või kasutada oma tervisekindlustust. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse Sind broneerima sobivat aega vereanalüüsi andmiseks HeBA kliinikus (Veerenni 38, Tallinn).

Samuti saadetakse Sulle ettemaksuarve. Teenuse lõplik kinnitamine toimub pärast ettemaksuarve tasumist.

Teenusest on võimalik loobuda kuni 48 tundi enne broneeritud külastust – siis tagastame kogu makstud summa. Kui tühistamine toimub hiljem, siis tagasimakset teostada pole võimalik. Põhjendatud juhtudel (näiteks haigestumine) lepitakse kokku uus aeg teenuse kasutamiseks ilma täiendava tasuta.

Kasutamine

Enne visiiti saadetakse Sulle email koos juhistega kuhu ja kuidas tulla ning kuidas toimub külastus ning vere andmine.

Vastused

Analüüside tulemused koos arsti kommentaari ja isiklike tervisesoovitustega jõuavad Sinuni 1-2 tööpäeva jooksul. Need laetakse üles Sinu isiklikule kontole HeBA platvormil ("HeBA Tervisetasku")